13 – 14 MAYIS 2016 ZÜCDER TOPLANTISI

13 -14 Mayıs ZÜCDER Türk Üreticisi ile Türk Markaları Buluşuyor, Sektör Kucaklaşıyor” Çalıştayın da Antalyadaki Müşterilemizle Sizlerle Birlikteydik.

Züccaciye sektörünün nabzını tutan ZÜCDER, 13 Mayıs Cuma günü Antalya Wow Topkapı Otel’de “Türk Üreticisi ile Türk Markaları Buluşuyor, Sektör Kucaklaşıyor” çalıştayı ile “Ulusal B2B” toplantılarının üçüncüsünü gerçekleştirerek ticaret köprüsü oluşturdu. Kendi sektörlerinin dev 130 firmasını bir araya getiren çalıştayda, züccaciye sektörünün önümüzdeki yıl hedefleri de konuşuldu.

Yıllık 6.7 Milyar Dolar üretim hacmine sahip züccaciye sektörünün 460 üyesiyle en önemli temsilcilerinden ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği), üretici, ihracatçı, ithalatçı, toptancı, perakendeci gibi üyelerinin ticari ilişkilerini arttırmak ve sektörün rekabet gücünü yükseltmek için başlattığı “Ulusal B2B” toplantılarına, “Türk Üreticisi ile Türk Markaları Buluşuyor, Sektör Kucaklaşıyor-Antalya” çalıştayı ile devam etti. KOSGEB destekli olan projemizin amacı ;yerli üretimi arttırmak ve ZÜCDER üyelerinin birbirleriyle direkt temasta olmalarını sağlamaktı.

Çeşitli sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin de katıldığı “Türk Üreticisi ile Türk Markaları Buluşuyor, Sektör Kucaklaşıyor-Antalya” çalıştayımızın ikinci akşamında verilen gala yemeğinde ortaya çıkan sinerji ile sektörümüz birbiriyle olan iletişiminin ve aralarındaki ticaretin artmasına zemin oluşturmuştur.